SECİL OZALP istanbul 08.01.2018
Onca yogunluga we kosturmacaya ragmen o guleryuzunuz we enerjiniz nasil hic bitmiyor acaba Hakan Bey :) tum desteginiz icin cok cok cok tesekkur ederiz. Yilin ilk gunu en tatli baslangici sorunsuz sekilde yapabilmis olduk sayenizde..
Secil & Koray ÖZALP
ZEYNEP SEVİM İstanbul 07.12.2017
9 aylık heyecanlı süreçte en başından beri ilgili , hassas , güleryüzlü tavırlarıyla sorunsuz bir hamilelik geçirmemi sağladı. Her aradığımda telefonun diğer ucunda beni sakinleştiren bana göre dünyanın en iyi doktoru iyiki sizle yollarımız kesişti ve iyiki tavsiyeleri dinleyip sizi tercih ettik. 9 aylık bu zorlu süreçte Defnemizi sağlıkla kucağımıza almamıza yardımcı olduğunuz için tekrar çok teşekkür ederiz. Bu muhteşem doktorla bütün hamilelerin yollarının kesişmesi dileğiyle. Güzel günlerde tekrar görüşmek üzere.
GAMZE IŞIK İstanbul 27.11.2017
Sevgili Hakan Hocam ile yollarımız iyiki kesişmiş.
Ailemize yeni bir bireyin katılmasını düşündüğümüz zamanlarda Hakan Hocaya gittik ve bu süreç okadar hızlı ilerlediki şuan minik kızımız Duru kucağımızda.
Tüm bu uzun yolculukta sabrı, sonsuz desteği, ilgisi ve bizi her konuda detaylı şekilde bilgilendirmesi çok pozitif bir hamilelik dönemi geçirmemizi sağladı. Herşey için çok teşekkür ederiz. Hakan Hocamızı ve tatlılar tatlısı asistanı Sevgili Damla Hanım’ı çoook seviyoruz. İyi ki onları tanıdık 🙏🏼 ❣
Gamze & Ali & Duru
DİLEK&FATİH MASATÇI İSTANBUL 16.11.2017
Önce kızımızın 4 yıl sonra da oğlumuzun sağlıkla ve normal doğumla bize kavuşmasına vesile olan doktorumuz Hakan Bey e çok teşekkürler. Yolu ve şansı hep açık olsun.
SEVİNÇ AVCIOĞLU İstanbul 15.11.2017
Hakan Bey gebeliğimin başından itibaren çok titiz, ilgili ve güler yüzlü davrandı. Hiçbir detayı atlamadan çok huzurlu, güzel bir hamilelik dönemi geçirmemi sağladı. Her konuda eşim ve beni en detaylı şekilde aydınlattı. Kendisi güven veren ve her daim ulaşabileceğiniz harika bir doktor. Bizi sağlıkla oğlumuza kavuşturduğu için kendisine çok teşekkür ediyoruz.
DERYA & ARDA ÇALLIOĞLU İSTANBUL 01.11.2017
Çok istediğimiz bebeğimiz, oğlumuz Tuna'yı sağlıkla kucağımıza alıncaya kadar; bu zorlu sürecin en başından beri ilgileri, sabırları, destekleri ve emekleri ile her zaman yanımızda olan sevgili doktorumuz Hakan Bey ve yardımcısı Damla Hanıma sonsuz teşekkürler...
İyi ki yolumuz sizinle kesişmiş Hakan Bey...
Sevgiler...
Derya & Arda Çallıoğlu
FECRA YİLMAZ KALAMAN İstanbul 16.10.2017
Biz çok doktor değiştirmiştik Hakan beyle tanışana dek; ona gittiğimizde bizi kapıda karşılamasıyla başladı güvenimiz... Çıktıktan sonra eşime, "İşte bu devam edelim!" dedim...

Maya doğdu, son kontrolümden çıkarken mezun oluyormuşum gibi hissettim, tatlı bir burukluk... Hakan bey bambaşka biri; elektriği, ilgisi anlatılamaz. İyi ki yollarımız kesişmiş ve Mayamıza kavuşmamızda en büyük yardımcımız olmuşsunuz.
TÜMAY GÜLER İstanbul 27.09.2017
5 yıldır boşa beklediğimi sevgili doktorum Hakan beyi tanıdıktan sonra anladım. Yumurtalık kist ameliyatı olmam gerekliydi. Fakat Hakan beyden önce gitmiş olduğum 5 doktorda ameliyatın açık olması gerektiğini ve bu ameliyattan dolayı tüplerimin tıkanma riskinin olduğunu ve çocuk sahibi olmamda sorun yaşayabileceğimi söyledi. Düşünsenize 15 yaşında bir kıza bunu söylediler. Sonra uzun uzun araştırdım ve Hakan beye ulaştım. Samimiyeti güler yüzü sayesinde ben doktorum teklif etmeden ameliyat olmak istedim. 5 Eylül 2017 de muhteşem bir iş çıkararak beni kistimden kurtardı. Canım çok tatlıdır tüm nazımı çekti. Öncelikle Hakan beye ardından Memorial Hizmet Hastanesi doğum katında çalışan hemşire ablalarıma teşekkür ederim. Daha güzel günlerde görüşmek üzere sevgili doktorum.😊
NURCAN ERÇETİN YAĞMUR İstanbul 22.07.2017
9 aylık zorlu bir o kadar da heyecanlı süreçte her ihtiyacım olduğunda her aradığımda ulaşabildiğim eşsiz doktorum Hakan Bey, bebeğimize sağlıkla kavuşmamız için eşime ve bana verdiğiniz desteklerinizden dolayı sonsuz teşekkürler ederiz. Sadece bir doktor değil evine misafirliğe gitmişçesine bizi daima ayakta ve güleryüzünüzle karşılayıp odasından huzurla çıktığımız, gözü saatte değil daima hastadında olan sevgili doktorumuz sizin hastanız olmak ayrıcalığını yaşamakk çok güzeldi. Bir erkek olarak bir bayanın halinden duydularından anlayıp hassas davranmanız nedeniyle de özellikle tüm anne adaylarına şiddetle tavsiye ederim. Nasıl olsa oğlumuzla ziyaretinize daha çok gelicez. Şimdilik hoşçakalın..
Sevgiyle kalın...Nurcan&Mustafa Yağmur
BÜŞRA ÖZKAN İstanbul 19.07.2017
07/06/2017 tarihinde yani planlanan tarihten 8 gün önce ameliyat esnasında ismine karar verdiğimiz Naz ımıza bizi kavuşturan canım doktorumuza sonsuz teşekkürler..Hakan Bey hem bilgisi hem ilgisi ile (ikisinin birarada bulunması zor) bu telaşlı serüveni sağ salim atlatmamızı sağladı. Kendisi müthiş güvenilir ve işini severek yapan aynı zamanda nokta atışı tahminlerde bulunan yani işin ehli bir doktordur. Başarılarının artarak devamını diliyoruz. Özkan ailesinden kocaman sevgiler..
Büşra&Naz&Gökay
Toplam 259 Kayıt ve 26 sayfa. 1. Sayfa - 1 ile 10 arası kayıtlar gösteriliyor.
©2011 Tüm Hakları Yrd. Doç. Dr. Hakan Peker'e aittir
. Ana Sayfa . Özgeçmiş . Basında . Sık Sorulan Sorular . Makaleler . Videolar . Sizden Gelenler . İletişim

SİTENİN AMACI

Değerli Ziyaretçi,

Bu sitenin amacı; hem uzmanlık dalım ile ilgili güncel konularda, hem de kadın hastalıkları ve doğum ile ilgili tüm konularda etik değerlere saygılı bir şekilde, doğru, dürüst, halkın anlayacağı bir dilde bilgi vermektir.

Sitede, kadın hastalıkları ve doğum ayrıca kadın sağlığı ile ilgili kafanıza takılan tüm soruların yanıtını bulabilirsiniz.

Mesajlarınızı, önerilerinizi , yorumlarınızı, size veya bebeğinize ait resimlerinizi yayınlanması için Sizden Gelenler bölümüne gönderebilirsiniz.

Sağlıklı günlerde, mutlu yarınlara...
Saygılarımla.

Yrd. Doç. Dr. Hakan PEKER

 

YASAL UYARI: Sitedeki içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Sitemiz, kadın hastalıkları ve doğum, ayrıca kadın sağlığı ile ilgili ayrıntılı bilgi vermek amaçlı kurulmuştur. Bu sitedeki tüm yazılar, makaleler, resimler, videolar, sorulan soruların cevapları bilimsel kaynaklar ışığında, hekimin tecrübe,deneyim ve bilgisini sunduğu bölümlerdir. Bu yüzden sitede sunulan bilgiler, ehil olmayan ellerde kesinlikle kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde kullanılmasıyla doğacak her türlü sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden her kişi, bu uyarıları kabul etmiş sayılır.

Hekimlik, bilimsel kaynaklar baz alınarak, kişinin yetiştiği ekolün, edindiği tecrübe, deneyim ve görgünün birleşimidir. Bu sitedeki tüm bilgiler de bu durumu yansıtmaktadır. Bu yüzden bazı bilgiler başka doktor tarafından kabul görmeyebilir.

Sitedeki bilgiler baz alınarak, kendi kendine veya uygulama ehliyeti olmayan ya da amatör kişilerce yapılan tanı, tedavi, girişim ve uygulamalardan sitenin hazırlayıcısı sorumlu değildir.

Sitede yer alan tüm bilgiler Yrd. Doç. Dr. Hakan PEKER tarafından hazırlanmış olup, yasal koruma altındadır. Bilgiler kısmen veya tamamen hiçbir şekilde ve hiçbir ortamda izinsiz olarak kesinlikle kullanılamaz. Aksi durumlarda yasal işleme başvurulacaktır.